לכולנו חשוב למצוא אינסטלטור טוב באזור מגורינו על מנת שבעת הצורך נוכל להיעזר בו עבור תיקונים, שיפוצים או בדיקות שונות. עם זאת, לא תמיד ברור איזה אינסטלטור כדאי להזמין, ומאיזה אינסטלטורים עדיף להימנע. בדיוק בשביל זה ריכזנו במאמר זה טיפים ומידע חשוב שיעזרו לכל אחד להבין מי הוא האינסטלטור המומלץ.

אינסטלטור שזמין לצרכי הלקוח

אינסטלטור מומלץ הוא קודם כל אינסטלטור שיהיה זמין עבור הצרכים שלנו. לכן כשאנחנו מחפשים אינסטלטור מומלץ חשוב לחפש אינסטלטור באזור מגורנו. כלומר אם למשל הבית ממוקם באזור הקריות נחפש אינסטלטור בקריות מומלץ ולא נתפשר על אינסטלטור מרוחק. הסיבה היא שבמקרים מסוימים הנוכחות של האינסטלטור נחוצה באופן מידי, ולכן לא נרצה שבשל המרחק הרב או בשל עומס בכבישים האינסטלטור יתעכב ויגרם נזק לצנרת הבית.

רובד נוסף של זמינות הוא טווח השעות בו האינסטלטור יכול להגיע. כפי שכבר ציינו בחלק מהבעיות המתרחשות בצנרת חשוב לטפל באופן מידי, כמו למשל במקרה של דליפה חמורה אשר יכולה לפגוע ברכוש הביתי או לגרום לנזק במבנה. אחד המאפיינים של אותן בעיות בצנרת הוא שאין להן שעה ספציפית שבה הן מתפרצות, ובמידת העיקרון הן עלולות להתרחש גם באמצע הלילה.

לכן חשוב מאוד שהאינסטלטור שלנו יוכל להגיע בכל שעה ביום או בלילה. כשאנחנו בוחרים אינסטלטור מומלץ נדאג לתת חשיבות לשעות העבודה שבהן האינסטלטור זמין, וככל שהאינסטלטור זמין בטווח גדול יותר של שעות כך נתעדף אותו. בשאיפה נרצה למצוא אינסטלטור או חברת אינסטלציה אשר מפעילה שירותי חירום 24 שעות ביממה.

אמינות ומקצועיות

פן נוסף שהופך אינסטלטור למומלץ הוא המקצועיות שלו. מן הסתם שכשאנחנו לוקחים איש מקצוע אנחנו נרצה שהוא יהיה מקצועי, אך ככל שמדובר בשירותי אינסטלציה יש לכך חשיבות מיוחדת. אינסטלציה כוללת טיפול בחלקים רגישים במיוחד אשר השפעתם על חיינו רבה. בעיה במערכת האינסטלציה שלא מטופלת בצורה נכונה יכולה במקרה הטוב לעלות לנו כסף רב עבור תיקון חוזר או בחשבון המים (למשל כשיש דליפות), ובמקרה הרע לגרום לנזקים חמורים בצנרת או ברכוש הביתי.

לבסוף חשוב שהאינסטלטור גם יהיה אמין ושנוכל לסמוך עליו. בסוף היום מדובר בתחום בו יש פער מאוד גדול בין ההבנה של איש המקצוע לבין ההבנה של הדייר הממוצע, ולכן חשוב שנבחר באינסטלטור שיהיה ישר איתנו. גם בהיבט זה הבחירה באינסטלטור מומלץ ואמין עשויה לחסוך לנו כסף רב לאורך הדרך.

Leave a Reply